Запровадження роботи Системи електронних торгів «Банкрутство»

 01.06.2016 | 18:19

Запровадження роботи Системи електронних торгів «Банкрутство»

Повідомляємо про початок роботи Системи електронних торгів «Банкрутство», що є високотехнологічним інструментом для реалізації майна підприємств-банкрутів та забезпечує дотримання інтересів кредиторів, боржника та суспільства вцілому.

Даний портал призначений для проведення електронних торгів та забезпечення доступу спостерігачів до них, розміщення організаційно-методичних матеріалів, інформаційних повідомлень про електронні торги та результати їх проведення; здійснення реєстрації Продавців та Покупців, подачі ними Оголошень про торги та заяв на участь в онлайн-аукціонах.

Торгівельний майданчик «Банкрутство» дозволить реалізувати майно банкрутів та забезпечити прозорість проведених торгів для кредиторів. Торги з реалізації майна банкрутів проводитимуться у суворій відповідності до вимог Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Вся необхідна інформація про роботу даного сайту надана в Регламенті проведення електронних торгів системи “Банкрутство”.

Веб-сайт функціонує у цілодобовому режимі та є доступним усім користувачам мережі Інтернет.