До уваги Учасників електронних торгів

 01.06.2016 | 18:34

До уваги Учасників електронних торгів

Досвід використання електронних майданчиків в Україні дозволив істотно збільшити ефективність процедури банкрутства. З одного боку така схема дозволяє витрачати мінімум ресурсів, з іншого - практично повністю усуває можливість корупції і продажу активів за домовленістю із заздалегідь визначеними покупцями.

Учасниками аукціону на веб-сайті «Банкрутство» можуть бути громадяни України, іноземці, юридичні особи України та іноземні юридичні особи, які пройшли відповідну процедуру реєстрації, визначену Регламентом проведення електронних торгів системи “Банкрутство”.

Веб-сайт забезпечує наявність у кожного зареєстрованого учасника Особистого кабінету, доступ до якого здійснюється з використанням логіна та пароля такої особи або за допомогою електронного цифрового підпису, за бажанням.

Щоб прийняти участь в електронних торгах необхідно оформити заявку, яка  подається по кожному лоту окремо за формою, розміщеною на Веб-сайті та сплатити гарантійний внесок на рахунок Продавця (крім випадків проведення Прямого продажу).

Всім учасникам аукціону гарантується рівний доступ до будь-якої інформації про майно, виставлене для продажу, а також про хід підготовки та проведення аукціону.