До уваги Продавців Системи електронних торгів «Банкрутство»

 01.06.2016 | 18:31

До уваги Продавців Системи електронних торгів «Банкрутство»

Торгівельний майданчик «Банкрутство» призначений для проведення електронних торгів з продажу майна підприємств-банкрутів.

  Арбітражні керуючі та особи, які у відповідності до  Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» визначені організаторами аукціону можуть використовувати можливості даного ресурсу для автоматизації процесу і забезпечення ефективності проведення електронних торгів.

Для реалізації майна підприємств-банкрутів засобами торгівельного майданчику «Банкрутство» потенційний продавець має пройти просту процедуру реєстрації в порядку, визначеному Регламентом проведення електронних торгів системи “Банкрутство”. Після чого, Продавці мають можливість засобами Особистого кабінету розміщувати Оголошення про торги.

Система забезпечує наявність у кожного Продавця Особистого кабінету, доступ до якого здійснюється з використанням логіна та пароля, або, за бажанням, електронного цифрового підпису такої особи.

Головними принципами роботи порталу «Банкрутство» є відкритість і публічність, що дають можливість залучити до участі в торгах максимальну кількість учасників та реалізувати майно банкрутів за найвищою ціною.